USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Ondas Praia Resort Porto Seguro Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Ondas Praia Resort

Vroegtijdige boeking
2026-07-06
2026-07-07

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

18

Ondas Praia Resort

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Fitness/Gymzaal

Fitnesscentrum

 Spa en ontspanning

Jacuzzi

 Eten op locatie

Restaurant

Bar/ lounge

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Airconditioning

Gelegen op 25 km van de luchthaven Porto Seguro, Ondas Praia Resort biedt gratis parkeren, een buitenzwembad en een bubbelbad voor het gemak van de gasten.

De kamers van deze accommodatie zijn luchtgekoeld en zijn voorzien van gratis draadloos internet, TV met meerdere kanalen en een balkon. Deze units bieden zwembadzichten. Ze zijn uitgerust met privé badkamer.

Elke ochtend kunnen de gasten in het restaurant ontbijten.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Porto Seguro
    27 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • Gratis WiFi
  • Parkeerplaats
  • Lift

Horeca

  • Restaurant
  • Bar/ lounge

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Jacuzzi
  • Fitnesscentrum

Diensten

  • Roomservice

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Gratis toiletartikelen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Hoe ver is de luchthaven Porto Seguro van Ondas Praia Resort Porto Seguro?

    Porto Seguro luchthaven en Ondas Praia zijn gescheiden door een 30-km afstand.
  • Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in Ondas Praia Resort Porto Seguro?

    Beste annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van deze accommodatie. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.
  • 📧

    Is er Wi-Fi in Ondas Praia?

    Ja, Ondas Praia biedt gratis wifi aan.
  • Biedt Ondas Praia Resort toegang tot een lift?

    Ja, een lift is beschikbaar voor de gasten.
  • Welke faciliteiten biedt Ondas Praia Resort aan?

    Tot de topfaciliteiten van Ondas Praia behoren gratis parkeren, een buitenzwembad en een bubbelbad.
  • What is in de kamers van Ondas Praia Resort Porto Seguro inbegrepen?

    Gratis draadloos internet, TV met meerdere kanalen en een balkon zijn beschikbaar in sommige kamers van de woning.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-06
2026-07-07

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Ondas Praia Resort, Brazilië

Br-367 Ondas Praia Resort, Porto Seguro, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © porto-seguro-hotels.com

All rights reserved